اتصال دستگاه حضور و غیاب به گیت کنترل تردد هوشمند
تبلیغات


ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

استخاره با قرآن تاروت استخاره با قرآناتصال دستگاه حضور و غیاب به گیت کنترل تردد هوشمند

گیت کنترل تردد هوشمند

در هر سازمان وجود امنیت یک امر ضروری و لازم می باشد که برای دست یابی به این هدف باید تدابیر مفید و موثری اندیشیده شود. دستگاه های حضور و غیاب از جمله موارد قابل تامل در این زمینه می باشد اما این دستگاه ها فقط برای کنترل کارمندان و پرسنل موثر می باشند و برای کنترل تردد سایر افراد هیچ گونه تاثیری ندارند.

از موارد مهم دیگر می توان به عدم ثبت ورود و خروج کارمندان بوسیله دستگاه حضور و غیاب اشاره کرد که برای جلوگیری از این مشکل باید بخش نگهبانی مجموعه وارد عمل شود و با نظارت بر امر ثبت تردد در دستگاه حضور و غیاب به جمع آوری اطلاعات صحیح یاری برساند.

گیت کنترل تردد یکی از دستگاه های مهم و ضروری در شرکت ها و کارخانجات می باشد که با اتصال به دستگاه حضور و غیاب و کنترل ورود و خروج بصورت هوشمند عمل کرده و مجموعه را از وجود کنترل بخش نگهبانی بی نیاز می سازد.

گیت های کنترل تردد در انواع مختلف گیت کنترل تردد شیشه ای ، گیت کنترل تردد اهرمی و تمام قد برای مدیریت و کنترل نفرات در شرکت ها، سازمان ها، ورودی مترو، ورزشگاه، باشگاه، دانشگاه، فروشگاه، خوابگاه، استخر، بانک مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه حضور و غیاب با اتصال به گیت کنترل تردد و صدور مجوز ورود و خروج، باعث باز شدن مسیر ورودی جهت تردد افراد می شوند، این عمل از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می کند.

عملکرد هوشمند این دستگاه ها و ثبت گزارشات ورود و خروج موفق و ناموفق با کنترل بی وقفه و شبانه روزی باعث ایجاد بستری امن برای هر تشکیلات می شود.