کولر گازی چگونه کار می کند ؟
تبلیغات


ویژه سایدبار
پیج رنک سایت
تبلیغات

استخاره با قرآن تاروت استخاره با قرآنکولر گازی چگونه کار می کند ؟

شاید در اولیین موردی که برای شما سوال پیش بیاید این است که کولر گازی چگونه کار می کند ؟ و چگونه می تواند تمام نیاز های ما را برطرف کند و هزینه اضافی در گردن ما نگذارد .

کولرگازی نام مصطلح برای کلیه دستگاه هایی است که شامل چرخه سرمایشی بر مبنای تراکم و انبساط گاز هستند . این دستگاه ها ، سیستم های تهویه مطبوع (Air Conditioner) نامیده می شود . این سیستم ها ، در اوقات گرم سال ، خانه یا محل کار شما را خنک نگه می دارند .

کولر گازی اجنرال

در حالی که اکثر مردم کولرگازی اجنرال را با سرما یا تولید سرما مرتبط می دانند ، علم خنک سازی منزل شما در واقع با انتقال گرما و سرما کار دارد . با از بین بردن آن گرما ، هوای سرد باقی مانده خانه شما را خنک می کند . جالب است بدانید که این دستگاه و یخچال شما تا حد زیادی به یک روش کار می کنند . تفاوتشان این است که بقیه دستگاه های شما یک فضای عایق بندی شده کوچک را خنک می کند اما کولرگازی ال جی تان هوای خانه ، محل کار یا مکان های تجاری تان را در درمای مناسب مناسب نگه می دارد . این دستگاه ها می تواند ، دما ، رطوبت یا کیفیت کلیث هوا را تغییر می دهد به طور دقیق تر ، این دستگاه با کشیدن انرژی گرمایی از هوای خانه ، انتقال گرما به بیرون و جایگزین کردن هوای داخلی خانه با هوای سردتر ، باعث خنک شدن فضای شما می شود . برای این که در اول بدانیم که این دستگاه چگونه کار می کنذ باید اجزای داخلی آن را بشناسیم تا بتوانیم با آن اشنا شویم . همانگونه که می دانید این دستگاه ها شامل دو پنل می باشد :

1. پنل خارجی : کمپرسور - کندانسور ( تقطیر کننده ) - شیر انبساط (لوله مویین ) – فن
2. پنل داخلی : فن خنک کننده - اواپراتور ( تبخیر کننده ) - فیلتر هوا - لوله تخلیه – دریچه

پس با دانستن تمامی اطلاعات هم می توانیم بهتر از آن استفاده کنیم و هم مراقب آن باشیم . و در آخر با یک کلمه ای که همیشه در آشنایی با این دستگاه مواجه می شوید کلمه مبرد است . مبرد ترکیبی است که معمولا در خالت مایع یا گازی یافت می شود .